ÖVRIGT / Diverse / Brandmanshjälm 15889278
nr 1588 9278
Brandmanshjälm
Barnstolek, modell äldre. Längd: 22 cm, djup: 16 cm, höjd: 16 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 december 2023
kl 20:07:55
17/12 14:22:39
100 kr
18/12 15:11:39